Szkoła (617)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Uczeń ósmej klasy, Patryk Kielar, chce pomóc przyjacielowi Tymonowi zdobyć dziewczynę, która bardzo mu się podoba. Chłopak doprowadza do zerwania Natalii z jej obecnym partnerem, Emilem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Uczeń ósmej klasy, Patryk Kielar, chce pomóc przyjacielowi Tymonowi zdobyć dziewczynę, która mu się podoba. Doprowadza do zerwania Natalii z jej obecnym partnerem, Emilem. Jednocześnie namawia Tymona, żeby umówił się z nastolatką. Tymczasem Emil próbuje odzyskać ukochaną. Licealistka Iwona jest opiekunem prawnym młodszej siostry Justyny. Poświęca jej jednak bardzo mało czasu. Dziewczyna tęskni za mamą, mimo że nie otrzymuje ona kontaktu z córkami. Jakiś czas później Iwona kończy swój związek, ponieważ partner za bardzo przejmuje się Justyną. Osamotniona uczennica wyrusza autostopem na poszukiwania rodzicielki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...