Szkoła (388)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Żaneta nie zamierza dopuścić do tego, żeby jej były partner zaczął się spotykać z Kasią, która jest agresywna. Dowiaduje się, że w poprzedniej szkole zaatakowała koleżankę nożyczkami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Licealistka Kasia Adamiec chce zostać dziewczyną Maćka Trojana, któremu się podoba. Jednak była partnerka maturzysty, Żaneta Grzegorczyk, nie zamierza do tego dopuścić. Jej zdaniem Kasia jest agresywna. Wkrótce dowiaduje się, że w poprzedniej szkole nastolatka zaatakowała koleżankę nożyczkami. Mówi o tym Maćkowi. Inny uczeń liceum, Filip Milecki, handluje bimbrem. Gdy nauczyciele odkrywają prawdę, chłopak angażuje w sprawę zakochaną w nim Patrycję Sochę. Prosi, by przechowała dla niego butelki. Ona zgadza się wierząc, że jej uczucie jest odwzajemnione. Tymczasem Filip jedynie ją wykorzystuje.

Występują

Zobacz także

Ładuję...