Teleman

Szkoła (591)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Zosia podejrzewa, że nie podoba się swojemu chłopakowi. Chce wiedzieć, co najbardziej lubi on w dziewczynach. Kamila wciąż bierze pieniądze od ukochanego. Starszy brat chłopaka chce ją powstrzymać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealistka Zosia Szymczyk zaczyna podejrzewać, że nie podoba się swojemu partnerowi Jurkowi. Jej przyjaciółka prosi Olka Szumskiego, by zapytał kolegę, co najbardziej lubi w dziewczynach. Ten okłamuje uczennice, że chodzi o wyzywający ubiór. Następnego dnia Zuza zakłada do szkoły seksowne ubrania. Maturzystka Kamila Zięba wciąż bierze pieniądze od ukochanego. Starszy brat chłopaka usiłuje ją powstrzymać, jednak licealistce podoba się obecny stan rzeczy. Postanawia skłócić rodzeństwo. Okłamuje Filipa, że jego brat próbował ją wykorzystać. Żeby uwierzył, pozoruje próbę samobójczą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...