Druga szansa (13)

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jakub i Marcin mogą opuścić areszt dzięki zeznaniom Moniki. Tymczasem ona organizuje koncert charytatywny. Kryński wciąż nie wie o chorobie żony. Sądzi, że wyjechała do kochanka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) to producentka telewizyjna i agentka gwiazd. Jest współczesną kobietą sukcesu - silną, atrakcyjną, pracowitą oraz pewną siebie. Wiedzie pozornie idealne życie, u szczytu kariery zawodowej, mając pieniądze, a u boku przystojnego mężczyznę. Właśnie planuje huczne obchody czterdziestych urodzin. Niestety, traci to wszystko w wyniku intrygi. W jednej chwili zostaje bez pracy i przyjaciół, odrzucona przez świat show-biznesu. Trafia do aresztu, karę odbywa wykonując prace społeczne w szpitalu. Monika po raz pierwszy zostaje całkiem sama - zdradzona, upokorzona, pozbawiona złudzeń, nadziei. Serial, poprzez losy Moniki i pozostałych bohaterów, próbuje dać odpowiedź na pytanie, co jest w życiu najważniejsze. Pokazuje też, jak łatwo pogubić się w dzisiejszym świecie, a także w jaki sposób wykorzystać drugą szansę daną od losu. W serialu zaprezentowane zostaną również kulisy świata show-biznesu oraz mechanizmy, które rządzą tym światem.

W tym odcinku

Jakub i Marcin mogą opuścić areszt dzięki zeznaniom Moniki. Tymczasem ona organizuje koncert charytatywny. Później Zeit prosi Borecką, by wróciła do niego i do firmy. Kinga wyznaje Arturowi, że wyniki jej badań są dobre. Marcin, który wciąż nie wie o chorobie żony, sądzi, że wyjechała do kochanka. Monika uczestniczy w imprezie urodzinowej Kalinki. Lidka namawia siostrę, żeby zrobiła coś dla siebie. Borecka zawozi do szpitala bilety na Islandię i dołącza do nich liścik, w którym prosi, by razem z Marcinem dali sobie drugą szansę. Ksawery próbuje naprawić relację z Justyną. Kinga znajduje pozostawiony przez rywalkę bilecik i niszczy go. Wieczorem odbywa się koncert charytatywny. Pojawia się na nim Nina. Jest dumna z Justyny, która występuje na scenie. Do klubu przychodzi też Marcin, który prosi Borecką, by poleciała z nim na Islandię. Zazdrosna Kinga symuluje złe samopoczucie. Kiedy mąż odwozi ją do domu, wyznaje mu prawdę na temat swojej choroby. Lekarz decyduje się nie wyjeżdżać.

Występują

Zobacz także

Ładuję...