Druga szansa (10/13)

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcin i Kinga próbują skontaktować się z synem. Wreszcie mężczyzna prosi o pomoc Monikę. Zeit odkrywa, że Anna i Sara przygotowują wyjaśnienie dotyczące narkotyków. Chcą obarczyć winą Monikę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) to producentka telewizyjna i agentka gwiazd. Jest współczesną kobietą sukcesu - silną, atrakcyjną, pracowitą oraz pewną siebie. Wiedzie pozornie idealne życie, u szczytu kariery zawodowej, mając pieniądze, a u boku przystojnego mężczyznę. Właśnie planuje huczne obchody czterdziestych urodzin. Niestety, traci to wszystko w wyniku intrygi. W jednej chwili zostaje bez pracy i przyjaciół, odrzucona przez świat show-biznesu. Trafia do aresztu, karę odbywa wykonując prace społeczne w szpitalu. Monika po raz pierwszy zostaje całkiem sama - zdradzona, upokorzona, pozbawiona złudzeń, nadziei. Serial, poprzez losy Moniki i pozostałych bohaterów, próbuje dać odpowiedź na pytanie, co jest w życiu najważniejsze. Pokazuje też, jak łatwo pogubić się w dzisiejszym świecie, a także w jaki sposób wykorzystać drugą szansę daną od losu. W serialu zaprezentowane zostaną również kulisy świata show-biznesu oraz mechanizmy, które rządzą tym światem.

W tym odcinku

Marcin i Kinga próbują skontaktować się z synem po awanturze w Rabanie. Wreszcie mężczyzna niechętnie prosi o pomoc Monikę. Tymczasem Ksawery jest całkowicie załamany porażką na scenie. Justyna i Ola odkrywają, że filmik z nieudanego występu znalazł się w internecie. Wściekły i upokorzony artysta wszczyna kłótnię z Justyną, po czym opuszcza mieszkanie tuż przed przyjściem Boreckiej. Marcinowi nie udaje się namówić go do powrotu do domu. Zeit odkrywa, że Anna Starczyńska wraz z Sarą przygotowują dla policji wyjaśnienie, jak narkotyki trafiły do organizmu tej drugiej. Chcą obarczyć winą Monikę. Jakub dowiaduje się również, kto wrobił jego byłą partnerkę w posiadanie nielegalnych substancji. Pierwsza randka Oli i Artura kończy się katastrofą. Dzięki Monice Boreccy godzą się. Kobieta postanawia też pomóc Ksaweremu sprostać trudnej sytuacji.

Występują

Zobacz także

Ładuję...