Druga szansa (7/13)

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Romans Moniki i Marcina trwa. Kobieta z zaskoczeniem odkrywa, że Ksawery jest synem jej ukochanego. Grzegorz próbuje skontaktować się z Lidką poprzez Monikę. Kobieta jednak nie ma zamiaru mu pomagać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) to producentka telewizyjna i agentka gwiazd. Jest współczesną kobietą sukcesu - silną, atrakcyjną, pracowitą oraz pewną siebie. Wiedzie pozornie idealne życie, u szczytu kariery zawodowej, mając pieniądze, a u boku przystojnego mężczyznę. Właśnie planuje huczne obchody czterdziestych urodzin. Niestety, traci to wszystko w wyniku intrygi. W jednej chwili zostaje bez pracy i przyjaciół, odrzucona przez świat show-biznesu. Trafia do aresztu, karę odbywa wykonując prace społeczne w szpitalu. Monika po raz pierwszy zostaje całkiem sama - zdradzona, upokorzona, pozbawiona złudzeń, nadziei. Serial, poprzez losy Moniki i pozostałych bohaterów, próbuje dać odpowiedź na pytanie, co jest w życiu najważniejsze. Pokazuje też, jak łatwo pogubić się w dzisiejszym świecie, a także w jaki sposób wykorzystać drugą szansę daną od losu. W serialu zaprezentowane zostaną również kulisy świata show-biznesu oraz mechanizmy, które rządzą tym światem.

W tym odcinku

Romans Moniki i Marcina trwa. Kobieta z zaskoczeniem odkrywa, że Ksawery jest synem jej ukochanego. Chce powiedzieć Marcinowi, że chłopak jest artystą scenicznym, ale Ksawery przekonuje ją, aby poczekała do jego występu. Grzegorz próbuje skontaktować się z Lidką i dziećmi poprzez Monikę. Kobieta jednak nie ma zamiaru mu pomagać. Lidka rozpoczyna współpracę z właścicielem "Rabanu" i oferuje mu swoje wypieki. Grzegorz pojawia się w mieszkaniu Lidki, jednak kobieta każe mu wyjść. Tymczasem Zeit zwraca Monice część pieniędzy, jakie zainwestowała w jego firmę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...