Druga szansa (8/13)

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sara przeczuwa, że jej związek z Jakubem dobiega końca. Dostaje ataku furii na planie zdjęciowym. Potem wsiada do samochodu i powoduje wypadek. Marcin zabiera Monikę do chatki nad jeziorem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) to producentka telewizyjna i agentka gwiazd. Jest współczesną kobietą sukcesu - silną, atrakcyjną, pracowitą oraz pewną siebie. Wiedzie pozornie idealne życie, u szczytu kariery zawodowej, mając pieniądze, a u boku przystojnego mężczyznę. Właśnie planuje huczne obchody czterdziestych urodzin. Niestety, traci to wszystko w wyniku intrygi. W jednej chwili zostaje bez pracy i przyjaciół, odrzucona przez świat show-biznesu. Trafia do aresztu, karę odbywa wykonując prace społeczne w szpitalu. Monika po raz pierwszy zostaje całkiem sama - zdradzona, upokorzona, pozbawiona złudzeń, nadziei. Serial, poprzez losy Moniki i pozostałych bohaterów, próbuje dać odpowiedź na pytanie, co jest w życiu najważniejsze. Pokazuje też, jak łatwo pogubić się w dzisiejszym świecie, a także w jaki sposób wykorzystać drugą szansę daną od losu. W serialu zaprezentowane zostaną również kulisy świata show-biznesu oraz mechanizmy, które rządzą tym światem.

W tym odcinku

Monika kończy odpracowywać wyrok w szpitalu. Sara przeczuwa, że jej związek z Jakubem dobiega końca. Nie zamierza jednak pozwolić mu odejść. Dziewczyna dostaje ataku furii na planie zdjęciowym, a Zeit, żeby ją uspokoić, obiecuje, że spędzą razem Wielkanoc. Między kochankami dochodzi do kłótni, kiedy Sara uświadamia sobie, że Jakub wciąż kocha Monikę. Potem kobieta wsiada do samochodu i powoduje wypadek. Tymczasem Borecka zaprasza Marcina na premierę filmu, w którym główną rolę gra Igor Szot. Niestety, wskutek intrygi Starczyńskiej Moniki nie ma na liście gości. Chirurg cieszy się, że zostanie z nią czas sam na sam. Zabiera ukochaną do chatki nad jeziorem, gdzie opowiada jej o Ksawerym. Kiedy Monika chce powiedzieć Marcinowi prawdę, okazuje się, że jego syn ma wystąpić z "Bandą". Grzegorz próbuje odzyskać Lidkę. Jadą do Otwocka, do domu rodziców kobiety. Boreckich odwiedza też Monika, która zabrała ze sobą Marcina. Między siostrami dochodzi do kłótni.

Występują

Zobacz także

Ładuję...