Druga szansa (9/13)

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika chce wyznać Marcinowi prawdę na temat współpracy z Ksawerym. W mieszkaniu lekarza zastaje Kingę. Domyśla się, że kobieta spędziła tu noc. Marcin dowiaduje się o problemach Ksawerego w szkole.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) to producentka telewizyjna i agentka gwiazd. Jest współczesną kobietą sukcesu - silną, atrakcyjną, pracowitą oraz pewną siebie. Wiedzie pozornie idealne życie, u szczytu kariery zawodowej, mając pieniądze, a u boku przystojnego mężczyznę. Właśnie planuje huczne obchody czterdziestych urodzin. Niestety, traci to wszystko w wyniku intrygi. W jednej chwili zostaje bez pracy i przyjaciół, odrzucona przez świat show-biznesu. Trafia do aresztu, karę odbywa wykonując prace społeczne w szpitalu. Monika po raz pierwszy zostaje całkiem sama - zdradzona, upokorzona, pozbawiona złudzeń, nadziei. Serial, poprzez losy Moniki i pozostałych bohaterów, próbuje dać odpowiedź na pytanie, co jest w życiu najważniejsze. Pokazuje też, jak łatwo pogubić się w dzisiejszym świecie, a także w jaki sposób wykorzystać drugą szansę daną od losu. W serialu zaprezentowane zostaną również kulisy świata show-biznesu oraz mechanizmy, które rządzą tym światem.

W tym odcinku

Monika ma wyrzuty sumienia, postanawia więc wyznać Marcinowi prawdę na temat współpracy z Ksawerym oraz jego planowanego występu. Jednak w mieszkaniu lekarza zastaje Kingę, której wygląd sugeruje, że spędziła tu noc. Tymczasem Marcin dowiaduje się o problemach Ksawerego w szkole. Odkrywa też przypadkiem, że wystąpi on w Rabanie. Wpada do klubu razem z Kingą i psuje mu występ. Wieczór kończy się awanturą między kochankami oraz ojcem a Ksawerym. Wypadek samochodowy Sary nie był poważny, jednak aktorka trafia do szpitala. Kobietę odwiedzają Jakub i Starczyńska. Grzegorz próbuje odzyskać rodzinę. Pomaga Lidce w zorganizowaniu przyjęcia urodzinowego dla dzieci z klasy Kalinki. Justynie w końcu udaje się namówić matkę na odwyk w klinice leczenia uzależnień. Jakub odkrywa, kto chciał wyeliminować Monikę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...