Kuchenne rewolucje: Kraków, karczma 'U Jędzy' (9)

program rozrywkowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Właścicielami Karczmy 'U Jędzy' są małżonkowie, którzy podjęli się prowadzenia restauracji bez doświadczenia w branży. Magda Gessler radzi im, co zmienić, by lokal zaczął przynosić dochody.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Autorka książek kulinarnych Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające natychmiastowych zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Jej bezdyskusyjne uwagi nie zawsze spotykają się ze zrozumieniem pracowników. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po dwóch tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej... Kolejna edycja programu, który powstał na licencji brytyjskiego reality show "Kitchen Nightmares".

Właścicielami krakowskiej karczmy "U Jędzy" są młodzi małżonkowie, którzy podjęli się prowadzenia lokalu gastronomicznego bez doświadczenia w tej branży. Restauracja miała być spełnieniem ich marzeń, jednak efekty pracy okazały się dalekie od oczekiwań. Magda Gessler proponuje im, co zmienić, by lokal był chętniej odwiedzany przez gości.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...