Kuchenne rewolucje: Gdańsk, Tawerna Dominikańska (14)

program rozrywkowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda Gessler odwiedza Tawernę Dominikańską w Gdańsku. Lokal z pozoru ekskluzywny, jest połączeniem stylu tawernianego, biesiadnego i dancingowego. Gessler proponuje uporządkować chaos.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Autorka książek kulinarnych Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające natychmiastowych zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Jej bezdyskusyjne uwagi nie zawsze spotykają się ze zrozumieniem pracowników. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po dwóch tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej... Druga edycja programu, który powstał na licencji brytyjskiego reality show "Kitchen Nightmares".

Magda Gessler odwiedza Tawernę Dominikańską w Gdańsku. Właściciele stworzyli lokal z pozoru ekskluzywny, który jest połączeniem różnych stylów: tawernianego, biesiadnego i dancingowego. Okazuje się również, że kucharz nie radzi sobie z organizacją pracy. Doświadczona restauratorka chce pomóc bohaterom odcinka uporządkować chaos i zdyscyplinować pracowników.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...