Szkoła (608)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Do trzeciej klasy liceum dołącza Tomek. Wpada w oko dwóm przyjaciółkom. Chcąc uniknąć konfliktów, uczennice umawiają się, że obie zrezygnują z chłopaka. Dagmara nie potrafi jednak dotrzymać obietnicy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Do trzeciej klasy liceum dołącza nowy uczeń, Tomek Kosowicz. Od razu wpada w oko przyjaciółkom: Dagmarze Wilk i Kasi Przybysz. Chcąc uniknąć konfliktów, uczennice umawiają się, że obie zrezygnują z chłopaka. Niestety, Dagmara nie potrafi dotrzymać obietnicy. Podrywa Tomka. Gimnazjalista Marcin Lisowski idealizuje starszego brata Krzyśka. W rzeczywistości jest on chuliganem, który wyłudza pieniądze od kolegów nastolatka i bije jednego z nich. Marcin nie chce w to uwierzyć. Za namową Krzyśka odrzuca dotychczasowych znajomych. Zaczyna też zachowywać się, jak jego brat.

Występują

Zobacz także

Ładuję...