Szkoła (607)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Sabina jest uzależniona od amfetaminy. Partner i przyjaciółka chcą jej pomóc, ale dziewczyna nie dostrzega problemu. Gdy nikt nie chce jej pożyczyć pieniędzy na narkotyki, postanawia okraść dilera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealistka Sabina Kopacka jest uzależniona od amfetaminy. Partner i przyjaciółka chcą jej pomóc, ale dziewczyna nie dostrzega swojego problemu. Próbuje zdobyć pieniądze na narkotyki. Niestety, nikt nie chce pożyczyć nastolatce potrzebnej sumy. Wówczas postanawia okraść dilera. Filip dowiaduje się o wszystkim i wyrzuca amfetaminę. Próbuje uświadomić Sabinie, że musi podjąć leczenie. Gimnazjalistka Marta Wójtowicz rozważa zakończenie związku z Karolem. Decyduje się pocałować jego oraz dwóch innych chłopaków, którzy wpadli jej w oko, a następnie wybrać, z kim będzie chodzić. Intrygę odkrywa jeden z uczniów, informacja o planie dociera też do samego Karola.

Występują

Zobacz także

Ładuję...