Teleman

Szkoła (597)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda dowiaduje się, że jej mama ma kochanka. Obawia się rozpadu rodziny. Postanawia zrobić wszystko, żeby temu zapobiec. Uczennicy szkoły podstawowej, Emmie Jakubik, podoba się starszy kolega.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealistka Magda Graczyk przypadkowo dowiaduje się, że jej mama ma kochanka. Nastolatka obawia się rozpadu rodziny. Postanawia zrobić wszystko, żeby temu zapobiec. Na początek próbuje poderwać adoratora rodzicielki, a kiedy to nie przynosi rezultatu, kłamie, że jest z nim w ciąży. Uczennicy szkoły podstawowej, Emmie Jakubik, podoba się starszy kolega, Krzysiek. Kiedy chłopak poznaje prawdę, zaczyna wyśmiewać siódmoklasistkę. Złośliwa koleżanka chce upokorzyć Emmę, więc nagrywa nastolatkę i rozsyła filmik do innych uczniów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...