Teleman

Szkoła (326)

serial paradokumentalny Polska 2016-2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Udział w reklamie soku sprawia, że Kajetan zyskuje popularność wśród uczennic. Licealistki Edyta i Łucja chcą szybko zarobić dużo pieniędzy. Namawiają koleżankę do sprzedaży podrobionych ubrań.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie współczesnych uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji. Wyzwania, jakie stawia przed nimi świat, oraz sprawy, z którymi muszą sobie radzić, wielokrotnie znajdują ujście w ich zachowaniu. Negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, prześladowania i poszukiwanie nowych wrażeń to część wątków zaprezentowanych w serialu. W każdym z odcinków widzowie poznają historie uczniów, w których ważną rolę odegrają nauczyciele. Dzięki ich życzliwej pomocy nastolatkowie uświadomią sobie, że z trudnej sytuacji można znaleźć wyjście i najbardziej skomplikowany problem da się mądrze rozwiązać.

W tym odcinku

Kajetan Steczko wziął udział w reklamie soku marchwiowego, dzięki czemu stał się popularny wśród uczennic. Jego roznegliżowane zdjęcia budzą zachwyt dziewczyn, które zaczynają zabiegać o względy nastolatka. Kajtek podoba się Zuzie, jednak jest ona zawiedziona tym, że imponuje mu nagła popularność. Do fanek nowego ucznia należy również partnerka szkolnego podrywacza. Agresywne uczennice liceum, Edyta i Łucja, próbują w szybki sposób zarobić dużo pieniędzy. Namawiają koleżankę do sprzedawania podrobionych ubrań, które kupiła na chińskich aukcjach, i oszukiwania innych, że to oryginały. Klaudia zgadza się z nimi współpracować. Przemek próbuje wytłumaczyć jej, że daje się wykorzystywać.

Występują

Zobacz także

Ładuję...