Szkoła (480)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Gimnazjalistki zazdroszczą lubianej w szkole koleżance. Kiedy umawia się na randkę z przystojnym chłopakiem, decydują się ją ośmieszyć. Publikują w internecie kompromitujący filmik.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Gimnazjalistki Paulina Mikrut i Natalia Dubińska zazdroszczą koleżance, która jest lubiana przez wszystkich uczniów w szkole. Kiedy umawia się na randkę z przystojnym chłopakiem, decydują się ją ośmieszyć. Publikują w internecie kompromitujący filmik. Po rocznej nieobecności do Krakowa przyjeżdża ojciec licealistki Poli Rybarczyk. Nastolatka ma mu za złe, że nie utrzymywał z nią kontaktu. Mimo to postanawia spotkać się z rodzicem, który zwalnia ją z lekcji. To nie podoba się matce dziewczyny.

Występują

Zobacz także

Ładuję...