Szkoła (421)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Polski przyjeżdża John Evans, uczeń z licealnej wymiany. Przystojny Mulat podoba się dziewczynom. Należą do nich Marta i Matylda. Pierwsza z nich rezygnuje z rywalizacji na rzecz przyjaciółki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Do Polski przyjeżdża John Evans, uczeń z licealnej wymiany. Jest Anglikiem, ale jego mama urodziła się w Polsce. Przystojny mulat podoba się dziewczynom. Należą do nich Marta Dobrowolska i jej przyjaciółka Matylda Przybylska. Marta rezygnuje ze związku z Johnem. Postanawia pomóc Matyldzie się z nim umówić. Szybko okazuje się jednak, że to właśnie ona spodobała się nowemu uczniowi. Gimnazjalista Antek jest fanem hip-hopu. Nagrywa własne piosenki, ale nie przysparzają mu one popularności. Odnosi sukces dopiero, gdy wykorzystuje znaleziony w szkole tekst. Wkrótce dzwoni do niego producent muzyczny i proponuje profesjonalne nagranie w studio. Autor skradzionego tekstu nie chce, by Antek zarabiał na jego pracy. Nastolatek musi stworzyć kolejne piosenki. Prosi Adama o pomoc.

Występują

Zobacz także

Ładuję...