Szkoła (413)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Luiza ma chłopaka, który jest o nią chorobliwie zazdrosny. Karol zabrania jej brać udziału w warsztatach tanecznych odbywających się w ich szkole. Nastolatka nie widzi, że jest ofiarą terroru.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Licealistka Luiza Ciechowicz ma chłopaka, który jest o nią bardzo zazdrosny. Karol zabrania jej brać udziału w warsztatach tanecznych odbywających się w ich szkole. Ostatecznie przystaje na prośbę Luizy, ale stawia warunki. Nastolatka nie widzi, że jest ofiarą terroru. Widząc tańczącą dziewczynę, Karol wpada w złość i przerywa jej występ. Piotr Kutnik dołącza do jednej z klas liceum. To świetnie zapowiadający się kolarz górski. Już pierwszego dnia zakochuje się w Ani Grot. Nastolatek potrącił ją niechcący, jadąc na rowerze, a ona w zemście uszkodziła jego sprzęt. Teraz próbuje ukryć zniszczenia, ponieważ zależy jej na Piotrku. Koleżanki pomagają Ani upozorować kradzież. Młody sportowiec powiadamia policję.

Występują

Zobacz także

Ładuję...