Szkoła (384)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pola, zakochana w nauczycielu, instaluje w kantorku szpiegowską kamerę. Podejrzewa, że mężczyzna jest gejem i dlatego nie zwraca na nią uwagi. Tymczasem Mariusz ukradł laptop i konsolę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Pola Rybarczyk zakochała się w nauczycielu wychowania fizycznego. Instaluje w kantorku szpiegowską kamerę. Podejrzewa, że mężczyzna jest gejem i tylko dlatego nie zwraca uwagi na swoją uczennicę. Kiedy okazuje się to nieprawdą, Pola odzyskuje nadzieję. Wkrótce nastolatka słyszy rozmowę, z której wynika, że Tomasz Dudziak ma odejść ze szkoły. Organizuje protest. Gimnazjalista Mariusz Zawojski ukradł ze szkolnej siedziby pewnej fundacji laptop i konsolę. Jego przyjaciele postanawiają znaleźć sprawcę. Niebawem odkrywają, że to Mariusz. Postanawiają go kryć.

Występują

Zobacz także

Ładuję...