Szkoła (385)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sebastian i Kamila spotykają się od kilku tygodni. Chłopak zmusza ją do seksu. Kasia jest zazdrosna o nową dziewczynę Maksa, z którym kiedyś była związana. Płaci koledze, by udawał jej chłopaka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Licealiści Sebastian i Kamila kilka tygodni temu zaczęli ze sobą chodzić. Chłopak zmusza partnerkę, by poszła z nim do łóżka. Kamila opowiada o wszystkim przyjaciółce, a ona uświadamia jej, że została zgwałcona. Kasia i Maks kiedyś byli parą, obecnie pozostają przyjaciółmi. Mimo to dziewczyna jest zazdrosna o jego nową partnerkę. Płaci koledze, by udawał jej nowego chłopaka. Wkrótce do Kasi i Maksa dociera, że wciąż są w sobie zakochani. Kiedy obecna dziewczyna nastolatka przyłapuje ich na pocałunku, zrzuca go ze schodów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...