Szkoła (386)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Licealistki zakładają własną drużynę piłkarską. Chcą udowodnić, że też potrafią grać. Rywalizujący z nimi chłopcy liczą na łatwe zwycięstwo, tymczasem ponoszą porażkę. Żądają rewanżowego meczu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Licealistki zakładają własną drużynę piłkarską. Chcą udowodnić, że też potrafią grać. Rywalizujący z nimi chłopcy liczą na łatwe zwycięstwo, tymczasem ponoszą porażkę. Żądają rewanżowego meczu, a żeby zapewnić sobie wygraną, posypują koszulki uczennic proszkiem wywołującym swędzenie. Szymon Regulski może zostać dawcą szpiku kostnego. Nastolatek nie jest z tego zadowolony, ponieważ przez badania musi wiele poświęcić. Zakochana w nim koleżanka proponuje, że zarazi go wirusem grypy poprzez pocałunek. Ma nadzieję związać się z Szymonem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...