Szkoła (409)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Licealistki Ela i Daria pomagają podczas charytatywnej zbiórki ubrań. Nastolatki kradną rzeczy, a następnie sprzedają je rówieśnikom. Tymczasem gimnazjalistka Inga jest zazdrosna o koleżankę partnera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Licealistki Ela i Daria pomagają wolontariuszom, Zuzie oraz Danielowi, podczas charytatywnej zbiórki ubrań. Nastolatkom podobają się rzeczy, które przynieśli ich koledzy. Postanawiają zarobić, kradnąc datki, a następnie sprzedając je gimnazjalistom. Wkrótce wolontariusze odkrywają prawdę. Postanawiają ukarać złodziejki. Gimnazjalistka Inga Sowińska jest zazdrosna o koleżankę partnera, która pomaga mu w nauce. Wkrótce dowiaduje się, że Mariusz okłamał ją, by spędzać czas z Renatą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...