Druga szansa (6/13)

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Firma Moniki przejmuje opiekę nad serialem 'Szansa', przez co zostaje ona jego producentką i agentką. Nie podoba się to Starczyńskiej. Sara i Dominik idą na plac zabaw. Obserwują ich paparazzi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Monika Borecka wróciła na szczyty popularności. W nowym sezonie serialu pojawią się nowe intrygi, bohaterowie odnosić będą sukcesy, ale poniosą też porażki. Niektórzy z bohaterów odkryją swoje drugie oblicza, by ujawnić dotąd głęboko skrywane tajemnice. Do znanej obsady dołączy Bartłomiej Topa, który wcieli się w prezesa zarządu telewizji.

W tym odcinku

Monika i Marcin spędzają razem noc. Następnego ranka Borecka wyjeżdża bez pożegnania. Tymczasem Grzegorz próbuje wytłumaczyć Lidce, że Alina - na czas pobytu za granicą - zostawiła pod ich opieką jego synka. Ustalają, co powiedzą rodzinie i najbliższym. Firma Moniki przejmuje opiekę nad serialem "Szansa", dzięki czemu zostaje ona zarazem producentką i agentką. Nie podoba się to Starczyńskiej. Kobieta wciąż próbuje przekonać Justynę, by została jej podopieczną. W końcu młoda artystka ulega. Sara i Dominik spędzają razem czas na placu zabaw. Aktorka nie wie, że są obserwowani przez paparazzich. Grzegorz pomaga Lidce przy prowadzeniu cateringu. Popełnia jednak poważny błąd przy zbieraniu zamówień. Prezes zaprasza Monikę na drinka w gronie ważnych osobistości rynku telewizyjnego. Wśród gości znaleźli się Hein, Markowski i Jakub Zeit. Z kolacji Borecką zabiera Adam. Idą na spacer nad Wisłę. Marcin rezygnuje z wyjazdu do Bostonu, namawia jednak Kingę, by realizowała swoje marzenia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...