Druga szansa (12/13)

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika angażuje się w kampanię wspierającą transplantologię. Jakub jest świadkiem jej rozmowy z Marcinem. Dochodzi do bójki. Justyna dowiaduje się, że matka zniknęła z ośrodka leczenia uzależnień.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) to producentka telewizyjna i agentka gwiazd. Jest współczesną kobietą sukcesu - silną, atrakcyjną, pracowitą oraz pewną siebie. Wiedzie pozornie idealne życie, u szczytu kariery zawodowej, mając pieniądze, a u boku przystojnego mężczyznę. Właśnie planuje huczne obchody czterdziestych urodzin. Niestety, traci to wszystko w wyniku intrygi. W jednej chwili zostaje bez pracy i przyjaciół, odrzucona przez świat show-biznesu. Trafia do aresztu, karę odbywa wykonując prace społeczne w szpitalu. Monika po raz pierwszy zostaje całkiem sama - zdradzona, upokorzona, pozbawiona złudzeń, nadziei. Serial, poprzez losy Moniki i pozostałych bohaterów, próbuje dać odpowiedź na pytanie, co jest w życiu najważniejsze. Pokazuje też, jak łatwo pogubić się w dzisiejszym świecie, a także w jaki sposób wykorzystać drugą szansę daną od losu. W serialu zaprezentowane zostaną również kulisy świata show-biznesu oraz mechanizmy, które rządzą tym światem.

W tym odcinku

Monika zamierza zrealizować kampanię wspierającą transplantologię. Udział w spocie reklamowym proponuje Bronkowi. Pod koniec zdjęć pacjent nagle słabnie. Tymczasem Jakub pomaga byłej partnerce w kampanii. Okazuje się, że sponsor zrezygnował z projektu. Zeit spotyka się z nim w tajemnicy i szantażuje go. Wówczas sponsor zgadza się wesprzeć kampanię. Kiedy Jakub wraca do szpitala, by przekazać Monice dobre wieści, staje się świadkiem intymnej rozmowy Boreckiej z Marcinem. Później między mężczyznami dochodzi do bójki. Justyna odwiedza matkę w ośrodku leczenia uzależnień. Okazuje się, ze Nina dostała przepustkę i zniknęła. Grzegorz ma nową pracę. Kiedy wychodzi z domu, zostawia na stole dokumenty. Lidka wybiega za mężem. Zauważa, że wchodzi on do sąsiedniego budynku. Zaczyna podejrzewać Grzegorza o romans. Kiedy okazuje się, że kobieta, do której przychodził, to jedynie jego klientka, Lidka nie czuje ulgi. Małżonkowie postanawiają spróbować jeszcze raz.

Występują

Zobacz także

Ładuję...