Kuchenne rewolucje (9/13)

program rozrywkowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na peryferiach Bielska-Białej znajduje się Ranczo Pod Strusiem. Po śmierci jednego z trzech wspólników biznes zaczął podupadać. W słoneczne dni przybywają tu tylko przypadkowi spacerowicze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i przeprowadzony eksperyment okazał się sukcesem.

Na peryferiach Bielska-Białej znajduje się Ranczo Pod Strusiem. Po śmierci jednego z trzech wspólników, doświadczonego restauratora, biznes zaczął podupadać. W słoneczne dni przybywają tu przypadkowi spacerowicze albo rodzice z dziećmi skuszeni dodatkową atrakcją, jaką jest zadbane minizoo. W gorszą pogodę restauracja świeci pustkami. Właściciele nie mają doświadczenia w gastronomii. Nie wiedzą, co powinni wymagać od pracowników i całkowicie podporządkowali się szefowi kuchni. Menu lokalu oparte jest na gotowych i mrożonych produktach. Magda Gessler przybywa z pomocą.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...