Kuchenne rewolucje: Tychy, restauracja Colloseum (2)

program rozrywkowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Restauracja Colloseum na obrzeżach Tychów mimo świetnej lokalizacji świeci pustkami. Właściciele, skłócone rodzeństwo, obwiniają się nawzajem. Magda Gessler pomoże im wyjść z kryzysu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Autorka książek kulinarnych Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające natychmiastowych zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Jej bezdyskusyjne uwagi nie zawsze spotykają się ze zrozumieniem pracowników. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po dwóch tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej... Kolejna edycja programu, który powstał na licencji brytyjskiego reality show "Kitchen Nightmares".

Restauracja Colloseum znajduje się na obrzeżach Tychów. Mimo świetnej lokalizacji w pobliżu jeziora, restauracja świeci pustkami. Goście pojawiają się jedynie w weekendy, gdy w lokalu organizowane są dyskoteki. Właściciele, skłócone rodzeństwo - Jola i Michał, obwiniają się nawzajem. Poważnie myślą o zamknięciu restauracji. Magda Gessler przyjeżdża, aby pomóc im wyjść z wieloletniego kryzysu.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...