Kuchenne rewolucje: Gdańsk, Czardasz (1/15)

program rozrywkowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na gdańskim osiedlu Przymorze mieści się restauracja węgierska Czardasz. Istniejący już od 50 lat lokal cieszył się popularnością w czasach PRL-u. Obecnie brakuje w nim gości. Konieczne są zmiany.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przez jedenaście sezonów programu Magda Gessler przeprowadziła rewolucje w setkach restauracji w całej Polsce, dokonując metamorfozy i dając lokalom oraz ich właścicielom nowe życia. To jednak nie koniec jej misji. W kolejnej edycji o pomoc poproszą nowi restauratorzy, którzy nie potrafią sprostać licznym wyzwaniom związanym z prowadzeniem własnego biznesu. Magda Gessler rozwiąże również ich problemy osobiste, wiedząc, że nieudane interesy często związane są z brakiem spełnienia w życiu osobistym.

Na gdańskim osiedlu Przymorze mieści się restauracja węgierska Czardasz. Lokal istnieje już od 50 lat, a w czasach PRL-u był jednym z najczęściej odwiedzanych adresów w Trójmieście, o czym przypominają entuzjastyczne wpisy sprzed dziesięcioleci w księdze pamiątkowej. Czardasz może się poszczycić nawet medalem za krzewienie kultury węgierskiej i wkład w przyjaźń obu narodów. Obecnie wnętrze lokalu przypomina skład zapomnianych staroci. Do menu wkradły się także nowe potrawy, które nie przyciągają jednak wielu gości. Również młoda i ambitna szefowa kuchni otwarcie przyznaje, że nie ma pojęcia o kuchni węgierskiej.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...