Nasz nowy dom (30)

reality show Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Pani Maria pracuje jako sprzątaczka, utrzymuje dom i opiekuje się córką i trzema dorastającymi wnuczkami. Jej córka jest opóźniona intelektualnie. Katarzyna Dowbor zamierza im pomóc.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Uczestnikami programu są rodziny mieszkające w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Bywa że w domach niespełniających żadnych norm lokalowych wychowują kilkoro własnych lub adoptowanych dzieci. Niestety los sprawił, że nie mogą pozwolić sobie na remont bądź przebudowę własnego domu. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architekt Martyny Kupczyk, kierownika robót Artura Witkowskiego oraz nowego szefa ekipy budowlanej - Waldemara Wolffa. Prowadzi Katarzyna Dowbor.

Pani Maria pracuje jako sprzątaczka w urzędzie skarbowym w Grodzisku Mazowieckim, utrzymuje dom i opiekuje się swoją córką i trzema dorastającymi wnuczkami. Jej córka jest opóźniona intelektualnie i nie może sama wychować dzieci, dlatego pani Maria przygarnęła całą czwórkę do siebie. Pięć kobiet mieszka w dwóch pokojach. Łazienka i kuchnia są w opłakanym stanie. Meble niebezpiecznie się chwieją i grożą zawaleniem. Pensja sprzątaczki nie pozwala na przeprowadzenie remontu. Katarzyna Dowbor rusza do akcji.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...