Program TV na wtorek 26.03.2024
POPULARNE STACJE
Rok w ogrodzie extra
12:30 - 12:50
Natura w Jedynce: Pszczoły - niewidzialny mechanizm
12:50 - 14:00
Z wieszaka historii: Kolor, który prowokuje (1)
11:15 - 11:50
Barwy szczęścia (2968)
11:50 - 12:30
Koło fortuny (1659)
12:30 - 13:15
Dlaczego ja?: Ostatnia kropla goryczy przepełniła czarę - Paulina rezygnuje ze ślubu z Pawłem w ostatnim momencie (1276)
10:40 - 11:40
Gliniarze: Nielegalne śledztwo (703)
11:40 - 12:50
Wydarzenia
12:50 - 13:20
Kuchenne rewolucje: Zielonki, Bistro Obora (13/15)
11:30 - 12:35
Ukryta prawda (1593)
12:35 - 13:40
OGÓLNOTEMATYCZNE
Trudne sprawy: Szukam żony jak szalony (947)
11:00 - 12:00
Policjantki i Policjanci (293)
12:00 - 13:00
Zbuntowany anioł (173)
11:00 - 12:00
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (15)
12:00 - 13:00
Detektywi (70)
11:00 - 12:00
W-11 - Wydział Śledczy: Wśród kamienic (605)
12:00 - 12:45
Szpital (990)
12:45 - 13:50
Kocie ślady
10:15 - 11:50
Przystań
11:50 - 13:25
Barwy szczęścia (2928)
11:30 - 12:00
Gość poranka
12:00 - 12:20
Nowy aranż 3: Pokój dla młodego piłkarza (2)
11:25 - 11:50
Premiera: WP News 11:50 (797)
11:50 - 11:55
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (5)
11:55 - 12:55
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (6)
12:55 - 13:55
FILMOWE
Poważny człowiek
10:15 - 12:10
Raisa
12:10 - 12:45
Meryl Streep. Tajemnice i metamorfozy
12:45 - 13:55
Zadziwiający kot Maurycy
11:10 - 12:45
Tenis: Turniej WTA
9:00 - 12:00
Naturalnie Polska 4 (9)
12:00 - 12:25
Naturalnie Polska 4 (10)
12:25 - 13:05
Łapu-capu
11:35 - 11:55
Kopciuszek i kamień życia
11:55 - 13:30
Zadziwiający kot Maurycy
10:10 - 11:45
Polska z góry. Nad wodą 3: Radunia i jej elektrownie (4)
12:10 - 12:35
Bezmiar
12:35 - 14:10
The Office PL 3: Blue Monday (10)
11:35 - 12:00
Hollywood Buzz
12:00 - 12:25
Aktualności filmowe+
12:25 - 12:55
Łapu Capu
12:55 - 13:00
Pieśń skowronka
10:20 - 12:30
Duma Brampton
12:30 - 14:20
Agenci NCIS 15 (20)
10:55 - 11:50
Panna Marple: Kieszeń pełna żyta
11:50 - 13:55
W aromacie kawy
10:45 - 12:15
Mistrzowskie pociągnięcie
12:15 - 13:50
Pępek świata 6: The Loneliest Locker (2)
11:25 - 11:50
Mroczna Wieża
11:50 - 13:25
Wierna rzeka
10:10 - 13:10
Poirot: Niemy świadek
9:50 - 12:00
Panna Marple: Uśpione morderstwo
12:00 - 14:00
Świat według Kiepskich: Ostatni cham (222)
11:30 - 12:10
Świat według Kiepskich: Wata Mariana (223)
12:10 - 12:50
Świat według Kiepskich: Żłopuś (104)
12:50 - 13:20
Komisarz Rex 5: Nagonka (67)
10:55 - 11:55
Katastrofy w przestworzach: Niemożliwe lądowanie (85)
11:55 - 12:55
SPORTOWE
Tenis: Turniej WTA w Miami
11:00 - 13:00
Ekstrapaka: 25. kolejka
10:50 - 12:00
Magazyn skrótów LaLiga
12:00 - 13:00
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
11:00 - 12:00
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
12:00 - 12:45
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
12:45 - 13:30
Kolarstwo kobiet: Wyścig Gandawa-Wevelgem
11:30 - 12:00
Szermierka: Grand Prix Waszyngtonu
12:00 - 13:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00 - 13:30
Boks: Rocky Boxing Night w Karlinie
11:00 - 13:00
Piłka nożna z archiwum
11:00 - 13:30
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać