Program TV na sobotę 23.03.2024
POPULARNE STACJE
Hit na sobotę: Dżentelmeni
21:20 - 23:20
Mechanik
23:20 - 1:15
Panorama
22:20 - 22:55
Feel na dobry wieczór
22:55 - 23:55
Nasze najlepsze wesele
23:55 - 2:00
Battleship: Bitwa o Ziemię
21:50 - 0:45
Planeta singli 3
21:45 - 23:50
Wzgórze krwi
23:50 - 2:20
OGÓLNOTEMATYCZNE
Pablo Escobar: Szef zła (3)
22:00 - 23:00
Pablo Escobar: Szef zła (4)
23:00 - 23:55
W rozkwicie
23:55 - 1:35
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (767)
22:00 - 23:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (768)
23:00 - 0:05
CSI: Kryminalne zagadki Miami (5)
22:00 - 23:00
Człowiek zasad
23:00 - 1:00
John Wick 2
21:55 - 0:15
Jazz.pl Polskie Radio: Szcześniak/Herdzin
21:50 - 23:30
Wieczór kinomana: Papierowy księżyc
23:30 - 1:25
Dom pod Dwoma Orłami (2)
22:10 - 23:00
To jest grane
23:00 - 23:30
Polacy to wiedzą! (90)
23:30 - 0:00
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret Ciach (6)
21:50 - 22:50
Mistrzowie Kabaretu 7: Sławomir/Czesuaf (1)
22:50 - 23:50
Mistrzowie Kabaretu 7: Paranienormalni/Chyba 1 (2)
23:50 - 0:50
FILMOWE
Johnny Przystojniak
22:15 - 0:00
Resident Evil: Zagłada
22:30 - 0:30
Premiera: Zielona granica
22:00 - 0:30
Uprowadzeni
21:50 - 23:35
Rekruci: Egzaminy (9/10)
23:35 - 0:35
Ostatni posterunek
21:35 - 23:35
Chłopi
23:35 - 1:30
Premiera: Zielona granica
21:00 - 23:30
Operacja "Napoleon"
23:30 - 1:25
Monte Carlo
21:00 - 23:05
Zmiana pasa
23:05 - 1:00
Panna Marple: Dom niespokojnej starości
21:30 - 23:30
Sven Hjerson: Fantôme, część 2 (4)
23:30 - 0:30
Aquaman i Zaginione Królestwo
22:05 - 0:15
8. mila
21:15 - 23:05
Reżim: The Heroes' Banquet (3)
23:05 - 0:05
Stamtąd: A Rock and a Farway (4)
22:35 - 23:20
Stamtąd: Silhouettes (5)
23:20 - 0:10
Zgorszenie publiczne
22:20 - 23:55
W lesie dziś nie zaśnie nikt
23:55 - 2:05
Agent Red - Broń chemiczna
22:05 - 0:05
Sobotni superhit: Venom 2: Carnage
21:00 - 23:00
El Chicano
23:00 - 1:15
Premiera: Ostatnia misja USS Indianapolis
20:00 - 22:45
Skok
22:45 - 0:55
Chyłka - Inwigilacja (5)
22:00 - 22:55
Złoto pustyni
22:55 - 1:10
SPORTOWE
Tenis: Turniej WTA w Miami
22:00 - 0:00
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
20:40 - 23:00
Boxing World Weekly - Wokół ringu
23:00 - 23:40
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:40 - 2:00
Curling kobiet: Mistrzostwa świata - Kanada 2024
22:00 - 0:00
Golf: Valspar Championship
18:00 - 23:00
Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa świata w Barcelonie
23:00 - 23:30
Piłka nożna
19:50 - 23:00
Tenis: Turniej ATP w Miami
23:00 - 1:00
Tenis: Turniej ATP w Miami
20:30 - 23:00
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
23:00 - 0:00
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
20:30 - 23:00
Piłka nożna
23:00 - 1:00
Piłka nożna
20:55 - 23:30
Sportowy wieczór
23:30 - 0:15
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać