Yellowjackets (9)

serial grozy USA 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Rozbitkowie urządzają imprezę. Część z nich zażywa grzyby halucynogenne. Rok 2021. Shauna zabija Adama, który próbował poznać jej przeszłość. Jeff wyznaje jej, że to on szantażował grupę ocalałych.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W 1996 roku samolot z żeńską drużyną piłkarek, lecących z New Jersey do Seattle, rozbija się w dzikich rejonach Ontario. Licealistki Shauna, Taissa, Jackie, Natalie, Misty wraz z resztą ocalałych przez długich dziewiętnaście miesięcy muszą walczyć o przetrwanie. 25 lat później, już jako dorosłe kobiety, przekonują się, że nie zostawiły tej mrocznej przeszłości za sobą.

W tym odcinku

Rozbitkowie urządzają imprezę. Natalie i Ben wychodzą, by spokojnie porozmawiać. Śledzi ich Misty. Niebawem mężczyzna wyznaje jej, że jest gejem. Reszta ekipy przypadkowo zażywa grzyby halucynogenne. Konfrontują się z Jackie i Travisem. Następnie atakują chłopaka. Lottie rozkazuje, by Shauna podcięła mu gardło. Powstrzymuje ją Natalie. W 2021 roku Shauna zabija Adama, który próbował poznać jej przeszłość. Niebawem Jeff wyznaje jej, że to on szantażował grupę ocalałych. Tłumaczy, że ma kłopoty finansowe. Niebawem kobieta przekonuje Natalie i Taissę, że to Adam próbował wyłudzić od nich pieniadze. Prosi Misty, by pomogła jej pozbyć się ciała.

Występują

Zobacz także

Ładuję...