Program TV na sobotę 11.05.2024
POPULARNE STACJE
Ojciec Mateusz 30: Łabędzi śpiew (383)
11:55 - 12:50
Gwiazdy w południe: Rudzielec z Wyoming
12:50 - 14:25
Najważniejszy mecz
12:05 - 14:00
Gliniarze: Ostra babka (901)
11:40 - 12:40
Gliniarze: To był błąd (902)
12:40 - 13:40
Niezwykłe Stany Prokopa (11)
13:15 - 13:50
OGÓLNOTEMATYCZNE
Ninja Warrior Polska (58)
12:00 - 13:55
Miłość na wyłączność
10:20 - 12:15
Kawiarnia
12:15 - 14:00
Lombard. Życie pod zastaw 8 (399)
12:00 - 13:00
Lombard. Życie pod zastaw 8 (400)
13:00 - 14:00
Ukryta prawda (849)
11:45 - 12:45
Ukryta prawda (850)
12:45 - 13:50
Słowobranie
13:00 - 13:45
Słoneczna włócznia: Matylda (9)
11:50 - 12:20
Słoneczna włócznia: Trop (10)
12:20 - 12:55
Wędrowiec polski: Dolny Śląsk II
12:55 - 13:25
Na dobre i na złe: Kiedy jeden minus jest cięższy (919)
13:25 - 14:25
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (3)
12:00 - 13:00
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (4)
13:00 - 14:00
FILMOWE
Oto Joan Collins
10:25 - 12:15
Flic Story
12:15 - 14:20
Kobra - oddział specjalny 18 (8)
11:30 - 12:25
Kobra - oddział specjalny 18 (9)
12:25 - 13:25
Chłopiec w pasiastej piżamie
13:25 - 15:20
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
11:10 - 12:45
Coco Chanel: Kobieta wyzwolona (1)
12:45 - 13:35
Jakubiak rozgryza Polskę 2: Placki (7)
12:05 - 12:30
Jakubiak rozgryza Polskę 2: Grzyby (8)
12:30 - 13:00
Kupione i co dalej? 4 (3)
13:00 - 13:25
Kupione i co dalej? 4 (4)
13:25 - 14:00
Toni i rodzina
12:45 - 14:20
Coco Chanel: Kobieta wyzwolona (1)
11:45 - 12:35
Coco Chanel: Kobieta wyzwolona (2)
12:35 - 13:25
Wiek Adaline
13:25 - 15:15
Patagonia. Życie na krańcu świata (2)
12:05 - 12:50
Nowe życie 3 (1)
12:50 - 13:30
Klub dyskusyjny
10:00 - 12:30
Zawieszeni na drzewie
12:30 - 14:20
Poirot 12: Tragedia w trzech aktach (1)
11:05 - 13:05
Panna Marple: Błękitne geranium
13:05 - 14:55
Pan Peabody i Sherman
11:20 - 12:55
Destrukcja
12:55 - 14:35
Zakochany Szekspir
11:25 - 13:30
Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta 2 (3)
12:00 - 12:50
Ona jest miłością
12:50 - 14:15
Janosik
9:35 - 12:25
Krzyż Walecznych
12:25 - 14:15
Komedia małżeńska
11:15 - 13:35
Angry Birds 2: Film
10:10 - 12:10
Moje wakacje z Rudym
12:10 - 14:00
Hawaje 5-0 2: Nie do przełamania (1)
12:00 - 12:55
Stawka większa niż życie: Hasło (11)
12:55 - 14:05
Invictus: Niepokonany
9:30 - 12:10
Facet z ogłoszenia
12:10 - 14:10
SPORTOWE
Basket Office
11:30 - 13:00
Polska Liga Żeglarska: Ekstraklasa, Sztynort
13:00 - 13:25
Piłka nożna: Liga angielska
13:25 - 15:40
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
11:40 - 13:55
Kolarstwo: Giro d'Italia
11:00 - 12:15
Kolarstwo: Giro d'Italia
12:15 - 17:45
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
11:00 - 12:30
Magazyn olimpijski
11:30 - 12:10
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
12:10 - 15:00
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
11:00 - 13:00
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
13:00 - 15:00
Łucznictwo: Mistrzostwa Europy - Essen 2024
11:00 - 12:10
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
12:10 - 14:55
Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga
11:55 - 14:00
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać