Kuchenne rewolucje: Olsztyn - Calabria (5/13)

program rozrywkowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Olsztyn. Monika i Daniel prowadzą restaurację Calabria. Goście się tam nie pojawiają. By ratować biznes, właściciel zwraca się do Magdy Gessler.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler, najbardziej znana polska restauratorka, znów podejmuje próbę ocalenia lokali gastronomicznych, które straciły swój blask. Widzowie przekonają się, jakie miejscowości odwiedzi tym razem, kto weźmie sobie do serca rady ekspertki, a kto je odrzuci, ponieważ będzie wiedział lepiej. Pierwsi z wymienionych mogą liczyć na nowy, pełen sukcesów rozdział w życiu.

Olsztyn jest stolicą Warmii, zamieszkiwaną przez ponad sto pięćdziesiąt tysięcy obywateli. Miasto chętnie odwiedzają liczni turyści, dzięki jego ciekawej historii oraz malowniczemu położeniu. Goszczą ich właściciele różnych lokali gastronomicznych, w tym narzeczeni, Monika i Daniel, którzy prowadzą restaurację Calabria. Podają domowe obiady, makarony, a nawet sushi, choć formalnie są... pizzerią. Niestety, goście się tam nie pojawiają. Różnorodne menu nie przypadło do gustu ani miejscowym, ani przyjezdnym. Parę wspiera mama Moniki, pani Brygida, zajmująca się gotowaniem. Mimo że wszyscy ciężko pracują praktycznie całą dobę, zysków nie widać. Oszczędności skończyły się już dawno, zaś długi z miesiąca na miesiąc rosną. Wreszcie Daniel postanowił ratować biznes i zwrócić się do Magdy Gessler.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...