Kuchenne rewolucje (7/12)

program rozrywkowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Region w województwie kujawsko-pomorskim, w którym znajduje się Żnin, ma długą tradycję kulinarną. Rolnicy Ania i Tomasz otworzyli tu bar w stylu amerykańskim, ale nie odnieśli sukcesu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W kolejnym sezonie swojego programu, nieustraszona kulinarna ekspertka Magda Gessler ponownie dociera w każdy zakamarek kraju i ratuje przed zamknięciem gastronomiczne biznesy. Czas na nowe pomysły, smaki, wystroje lokali, a przede wszystkim znaczące zmiany w życiu właścicieli upadających restauracji. Widzowie przekonają się, czy rewolucje przyniosą wreszcie bohaterom upragniony sukces w tej trudnej branży.

Region położony w województwie kujawsko-pomorskim, w którym znajduje się kilkunastotysięczny Żnin, ma długą tradycję kulinarną. Nie wpisali się w nią jednak byli rolnicy - Ania i Tomasz. Postanowili oni otworzyć bar z kurczakami w panierce w stylu amerykańskim. Jednak nie poszczęściło się im i wciąż nie rozumieją, dlaczego. Małżeństwo ma coraz więcej pieniędzy do oddania i przeżywa kryzys w związku. Magda Gessler znów będzie musiała wrócić do fundamentalnego pytania, czemu właściciele nie korzystają z lokalnych dobrodziejstw, a zamiast tego stawiają na fast foody. Droga pary do zrozumienia, że nie zawsze obce znaczy lepsze, będzie długa.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...