Program TV na poniedziałek 08.04.2024
POPULARNE STACJE
Studio Raban
7:30 - 8:00
Ranczo 4: Bohaterski strajk (48)
8:50 - 9:45
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30 - 7:55
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:15
Nowy dzień
6:00 - 8:40
Malanowski i partnerzy: Przeklęty film (715)
8:40 - 9:10
Kuchenne rewolucje: Częstochowa, Sjesta (1/14)
6:50 - 7:45
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
OGÓLNOTEMATYCZNE
Uśmiechnij się (10)
7:25 - 7:40
Trucker Club (7)
7:40 - 8:15
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (165)
7:00 - 8:00
STOP Drogówka
8:00 - 9:00
Strażnik Teksasu (8)
7:00 - 8:00
Policjantki i Policjanci (1135)
8:00 - 9:00
Gliniarz i prokurator 3: Wspomnienia (20)
7:00 - 8:00
Kobra - oddział specjalny: Zespół, część 1 (7)
8:00 - 9:00
Szpital (997)
6:55 - 7:55
Ukryta prawda (1095)
7:55 - 8:55
Ukryta prawda (812)
8:55 - 10:00
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00 - 8:40
Portrety: Władysław Słowiński
8:40 - 9:05
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30 - 7:55
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:10
Wariaci za kierownicą 3 (4)
7:35 - 8:35
Porzucone budowle 6 (7)
8:35 - 9:35
FILMOWE
Nowicjusz
7:15 - 8:35
Zaczarowana góra
8:35 - 10:25
Gadający Tom i przyjaciele 3 (16)
7:35 - 7:45
Gadający Tom i przyjaciele 3 (17)
7:45 - 8:05
Barbie: Dreamhouse Adventures (17)
8:05 - 8:45
Łapu-capu
8:45 - 9:00
Pan Tadeusz
6:30 - 9:05
Zaczarowana góra
7:35 - 9:25
Polisa śmierci
6:00 - 8:10
Twój na zawsze
8:10 - 10:20
Detektyw Murdoch 14: Terapia szokowa (4)
7:35 - 8:30
Agenci NCIS 12: Kontrola (11)
8:30 - 9:25
Żona na niby
6:00 - 7:55
Między liniami życia
7:55 - 9:20
Emily
6:00 - 8:10
Obwożąc Madeleine
8:10 - 9:40
The Social Network
6:00 - 8:00
Dalíland
8:00 - 9:35
Życie na wyścigach 2 (9)
6:55 - 8:00
Och! Kabaret 2 (5)
8:00 - 9:00
Recepta na święta
6:55 - 8:40
Celnicy 3 (2)
8:40 - 9:10
Kobra - oddział specjalny: Taxi 541 (13)
7:30 - 8:30
Przyjaciółki (9)
8:30 - 9:30
Złoty interes (5)
7:00 - 8:00
Hudson i Rex 5 (20)
8:00 - 9:00
Alf 3 (15)
7:50 - 8:20
Alf 3 (16)
8:20 - 8:50
Kochane kłopoty (14)
8:50 - 9:40
SPORTOWE
Witaj w akademii: Lech Poznań
7:30 - 8:00
Telesprzedaż
8:00 - 9:45
Motocross: Mistrzostwa Świata w Riola Sardo
7:30 - 8:00
Motocross: Mistrzostwa Świata w Riola Sardo
8:00 - 8:30
Lekkoatletyka: Maraton w Paryżu
8:30 - 10:00
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
6:30 - 8:00
Kolarstwo kobiet: Wyścig Paryż-Roubaix
8:00 - 9:30
Atleci
7:30 - 8:30
Tenis: Turniej ATP w Marrakeszu
8:30 - 11:00
Piłka nożna z archiwum
6:00 - 8:30
Piłka nożna z archiwum
8:30 - 11:00
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać