Program TV na niedzielę 28.04.2024
POPULARNE STACJE
Matylda (9)
20:20 - 21:20
Sanatorium miłości 6 (8/10)
21:20 - 22:10
Źródło nadziei
20:00 - 22:05
Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (142)
20:00 - 22:05
MasterChef Nastolatki (8-ost.)
20:00 - 21:35
Elita złodziei
21:35 - 23:40
OGÓLNOTEMATYCZNE
Zdrada małżeńska
20:00 - 22:30
Gliniarze: Nigdy ci nie odpuszczę (898)
20:00 - 21:00
Prawdziwa jazda 2
21:00 - 23:05
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (12)
20:00 - 21:00
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (13)
21:00 - 22:00
Niedziela z gwiazdami: Niezniszczalni
20:00 - 22:00
Pacific Rim
20:00 - 22:50
Atak paniki
20:00 - 21:50
Teatroteka nocą: Gardenia
21:50 - 22:50
Komisarz Alex 19: Plantacja (238)
20:20 - 21:15
Obce ciało
21:15 - 23:25
Mistrzowie Kabaretu 11: Formacja Zwierzęta, część 1 (3)
20:00 - 21:00
Mistrzowie Kabaretu 13: Kabaret Chyba (3)
21:00 - 22:00
FILMOWE
Mafia po fińsku (5)
20:10 - 21:00
Mafia po fińsku (6)
21:00 - 21:50
Mafia po fińsku (7)
21:50 - 22:40
Daredevil
20:00 - 22:15
Liga+ Extra
20:30 - 22:00
Powodzenia, Leo Grande!
20:05 - 21:50
High Heat
21:50 - 23:30
Canal+ Film w akcji: Ultimatum
20:00 - 21:30
Canal+ Film w akcji: Droga donikąd
21:30 - 23:05
Granica zbrodni (1)
20:00 - 20:45
Granica zbrodni (2)
20:45 - 21:25
Granica zbrodni (3)
21:25 - 22:10
Żandarm w Nowym Jorku
19:00 - 21:00
Kapitan Corelli
21:00 - 23:30
Panna Marple: Hotel Bertram
19:30 - 21:30
Panna Marple: Próba niewinności
21:30 - 23:35
Premiera: Miłość i śmierć: The Arrest (5)
21:00 - 21:55
Tata
21:55 - 23:45
Hobbit: Pustkowie Smauga
19:30 - 22:10
Sympatyk (2)
20:00 - 21:00
Premiera: Czuję twój oddech (1)
21:00 - 21:55
Premiera: Czuję twój oddech (2)
21:55 - 22:45
Wyklęty
20:00 - 22:15
Notting Hill
20:00 - 22:45
Rycerz króla Artura
18:10 - 21:00
Klasyczna niedziela: Helikopter w ogniu
21:00 - 0:00
Premiera: Zaginione miasto Z
20:00 - 22:55
Zaginiony skarb Wielkiego Kanionu
20:00 - 21:45
Zimne światło dnia
21:45 - 23:35
SPORTOWE
Żużel: PGE Ekstraliga
18:45 - 21:15
Magazyn PGE Ekstraliga
21:15 - 23:00
Piłka nożna: Liga francuska
18:55 - 20:55
Piłka nożna: Liga francuska
20:55 - 23:00
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
19:45 - 23:00
Golf: Zurich Classic of New Orleans
19:00 - 0:00
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
20:30 - 23:00
Sporty walki: UFC Fight Night
20:00 - 23:00
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
19:00 - 21:00
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
21:00 - 0:00
Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy - Szeged 2024
20:10 - 21:45
Sportowy wieczór
21:45 - 22:30
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać