CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (154)

(CSI: NY: Smooth Criminal)

serial kryminalny USA 2011  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

W nowojorskim barze jeden z gości flirtuje z pewną kobietą. Nieoczekiwanie wyciąga broń i zabija dwóch mężczyzn i barmana. Ucieka, uprowadzając kobietę. Mac trafia na trop afery medycznej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Detektyw Mac Taylor (Gary Sinise) z pomocą współpracowników prowadzi dochodzenia w sprawie przestępstw popełnianych na terenie Nowego Jorku. Jedno z największych amerykańskich miast nie jest bowiem bezpiecznym miejscem. Grasujący tu przestępcy bywają coraz bardziej bezwzględni w działaniu. Potrafią prowadzić również wyrafinowane gry z przedstawicielami prawa. Mimo to Mac i jego zespół, który wzmocniła detektyw Josephine "Jo" Danville (Sela Ward), robią wszystko, aby ująć przestępców, zanim ci popełnią kolejne zbrodnie.

W tym odcinku

W nowojorskim barze jeden z gości flirtuje z pewną kobietą. Nagle wyciąga broń i zabija dwóch mężczyzn oraz barmana. Następnie ucieka z miejsca przestępstwa, uprowadzając swoją rozmówczynię. Mac i jego zespół ustalają, że wszyscy zastrzeleni mężczyźni chorowali na raka. Jeden był studentem dorabiającym w barze, drugi pastorem, a trzeci przestępcą, dobrze znanym policji. Tymczasem Jo udaje się określić personalia porwanej kobiety. To Camille Jordanson, znajoma Sheldona z dzieciństwa. Ostatnio pracowała jako pielęgniarka w jednym ze szpitali w Nowym Jorku, ale została zwolniona na skutek oskarżeń o kradzież leków. Funkcjonariusze odkrywają w jej domu duże ilości farmaceutyków. Niebawem trafiają na trop poważnej afery medycznej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...