CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (145)

(CSI: NY: Out of the Sky)

serial kryminalny USA 2010  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Z sejfu wpływowego adwokata ginie cenna biżuteria. Niebawem jednak każda osoba, która miała kontakt ze skradzioną biżuterią, umiera w zagadkowych okolicznościach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Detektyw Mac Taylor (Gary Sinise) z pomocą współpracowników prowadzi dochodzenia w sprawie przestępstw popełnianych na terenie Nowego Jorku. Jedno z największych amerykańskich miast nie jest bowiem bezpiecznym miejscem. Grasujący tu przestępcy bywają coraz bardziej bezwzględni w działaniu. Potrafią prowadzić również wyrafinowane gry z przedstawicielami prawa. Mimo to Mac i jego zespół, który wzmocniła detektyw Josephine "Jo" Danville (Sela Ward), robią wszystko, aby ująć przestępców, zanim ci popełnią kolejne zbrodnie.

W tym odcinku

W biurze Rolanda Carsona (Gregory Harrison), jednego z najbardziej wpływowych nowojorskich prawników, dochodzi do strzelaniny. Ginie jeden z ochroniarzy adwokata, a drugi jest ciężko ranny. Wkrótce okazuje się, że skradziono wartą miliony dolarów biżuterię, którą Carson zgodził się przechować dla jednego ze swoich klientów, powiązanego z przestępczym półświatkiem. Zespół Maca rozpoczyna śledztwo. Danny jest zaskoczony, gdy dowiaduje się, że rannym ochroniarzem prawnika jest James Benson, jego były partner z policji. Tymczasem ekipa CSI znajduje śmigłowiec, którego użyto do napadu. W środku maszyny jest ciało jednego ze złodziei. Podążając tropem skradzionej biżuterii, Mac i jego współpracownicy znajdują kolejne zwłoki - w siedzibie CSI. Zmarłego młodego chłopaka z kradzieżą łączy jedynie mikrochip, pochodzący z torby z biżuterią, który ktoś mu podrzucił. Okazuje się, że każda osoba mająca kontakt ze zrabowaną zawartością sejfu Carsona ginie w tajemniczych okolicznościach.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...