Program TV na jutro, środa 20.03.2024
POPULARNE STACJE
Rok w ogrodzie extra
12:35 - 12:55
Barwy szczęścia (2964)
11:50 - 12:30
Koło fortuny (1653)
12:30 - 13:15
Akacjowa 38 (305)
13:15 - 14:05
Kuchenne rewolucje: Łańcut, Dymarka (9/15)
11:30 - 12:35
Ukryta prawda (925)
12:35 - 13:40
OGÓLNOTEMATYCZNE
Jurajscy wojownicy: Dinozaur kanibal (1)
13:10 - 14:05
Policjantki i Policjanci (289)
12:00 - 13:00
Gliniarze: Ananasy (474)
13:00 - 14:00
Więzienie (142)
12:05 - 12:35
Więzienie (143)
12:35 - 13:00
Policjantki i Policjanci (493)
13:00 - 14:00
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (11)
12:00 - 13:00
Lombard. Życie pod zastaw 14 (730)
13:00 - 14:00
W-11 - Wydział Śledczy: Rozpacz (601)
12:00 - 12:45
Szpital (986)
12:45 - 13:50
Tamte lata, tamte dni: Kazimierz Kaczor
11:50 - 12:30
Mistrzowie muzyki filmowej: 1950s A New Dawn
12:30 - 13:35
Gość poranka
12:00 - 12:20
Jak żyje las: Leśnik chroni i pomaga
12:20 - 12:50
Ojciec Mateusz 23: Ciemny van (292)
12:50 - 13:40
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (3)
11:55 - 12:55
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (3)
12:55 - 13:55
FILMOWE
Monte Verita
10:45 - 12:45
Film noir: Style (3)
12:45 - 13:45
MacGyver 3 (12)
11:40 - 12:30
Carter 2 (3)
12:30 - 13:25
Walker: Strażnik Teksasu (3/18)
13:25 - 14:25
Zołza
12:05 - 13:40
Naturalnie Polska 3 (5)
12:00 - 12:25
Naturalnie Polska 3 (6)
12:25 - 13:05
Naturalnie Polska 3 (7)
13:05 - 13:30
Mała mama
11:45 - 13:05
Dopóki mnie pamiętasz
13:05 - 14:45
The Office PL: No to szkło (3)
13:00 - 13:25
The Office PL: Chrzest (4)
13:25 - 13:55
Deszczowe serce
11:45 - 13:35
Panna Marple: Hotel Bertram
11:50 - 13:50
Garcia i Garcia
10:50 - 12:30
Legion superbohaterów
12:30 - 13:55
Historia Gabby Petito
11:40 - 13:05
Jedyna miłość razy dwa
13:05 - 14:45
Mrówka Z
11:20 - 12:45
Pełną parą
12:45 - 14:10
Fik-mik
12:00 - 13:05
Serce serduszko
13:05 - 15:35
Panna Marple: Morderstwo na plebanii
12:00 - 14:00
Świat według Kiepskich: Łzy Wasyla (215)
12:20 - 13:05
Świat według Kiepskich: Gość w dom (98)
13:05 - 13:40
Katastrofy w przestworzach: Pod presją (81)
11:55 - 12:55
Alf 2 (18)
13:20 - 13:50
SPORTOWE
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15 - 13:30
Basket Office
11:50 - 13:20
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:20 - 15:30
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Falun
12:00 - 12:30
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
12:30 - 15:30
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
11:30 - 12:30
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
12:30 - 13:00
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
13:00 - 13:30
Siatkówka mężczyzn: Puchar CEV
11:00 - 13:30
Boks: Polsat Boxing Promotions 12 w Lubinie
11:00 - 13:00
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
13:00 - 15:00
Piłka nożna: Liga holenderska
10:30 - 13:00
Piłka nożna: Liga czeska
13:00 - 15:00
Pełnosprawni
11:35 - 12:10
Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga
12:10 - 14:15
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać