48h. Zaginieni: Druga twarz (129)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia nie wróciła ze szkoły tańca, którą prowadzi z Igorem. Detektywi ustalają, że kilka dni temu zaatakował ją grasujący w okolicy gwałciciel. Kolejnym podejrzanym jest wspólnik kobiety.

Oglądaj w telewizji

Wt 27.02 11:00
Nowa TVlogo

Opis

Policyjne Centrum Poszukiwania Zaginionych wyjaśnia, co dzieje się, gdy bliska osoba znika bez śladu. Najlepsi detektywi, psycholodzy i specjaliści z dziedziny kryminalistyki przeprowadzając czynności śledcze analizują czas tuż przez incydentem, relacje świadków oraz potencjalne konflikty, aby rodzina mogła poznać prawdę o losie nieobecnych. Fabuła została osadzona na podstawie prawdziwych zdarzeń, a każdy odcinek stanowi całą historię 48-godzinnego śledztwa zakończonego wyjaśnieniem sprawy. Program jest inspirowany Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych, które działa przy Komendzie Głównej Policji.

W tym odcinku

Zniknęła Natalia, córka Joanny. Wieczorem młoda kobieta udała się do szkoły tańca, którą prowadzi z Igorem, swoim wspólnikiem. Potem kontakt z nią się urwał. Natalia to utytułowana tancerka, która w przeszłości odnosiła spektakularne sukcesy. Jej karierę przerwał niestety nieszczęśliwy wypadek na nartach. Podczas gdy kobieta poddawała się długotrwałej rehabilitacji, jej partner Igor znalazł sobie inną tancerkę. To bardzo poróżniło parę. Detektywi ustalają, że kilka dni wcześniej Natalię zaatakował grasujący w okolicy gwałciciel. Napastnik zakłada kobietom worki na głowy, następnie poddusza je i wciąga do samochodu. Możliwe, że tancerka została jego ofiarą. Jednak niewykluczone jest także, że to Igor postanowił ostatecznie pozbyć się niewygodnej wspólniczki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...