48h. Zaginieni: Balladyna (130)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nastoletni Julian zgłasza zaginięcie ukochanej, Ani, aktorki z teatru amatorskiego. Stróże prawa ustalają, że dziewczynę molestował ojczym. Świadkowie widzieli, jak mężczyzna uderzył pasierbicę.

Oglądaj w telewizji

Wt 27.02 12:00
Nowa TVlogo

Opis

Policyjne Centrum Poszukiwania Zaginionych wyjaśnia, co dzieje się, gdy bliska osoba znika bez śladu. Najlepsi detektywi, psycholodzy i specjaliści z dziedziny kryminalistyki przeprowadzając czynności śledcze analizują czas tuż przez incydentem, relacje świadków oraz potencjalne konflikty, aby rodzina mogła poznać prawdę o losie nieobecnych. Fabuła została osadzona na podstawie prawdziwych zdarzeń, a każdy odcinek stanowi całą historię 48-godzinnego śledztwa zakończonego wyjaśnieniem sprawy. Program jest inspirowany Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych, które działa przy Komendzie Głównej Policji.

W tym odcinku

Nastoletni Julian zgłasza zaginięcie swojej ukochanej, Ani. Oboje występują w teatrze amatorskim i są po premierze "Balladyny", w której dziewczyna gra tytułową rolę. Premiera okazała się ogromnym sukcesem, ale młoda aktorka nie pojawiła się na kolejnym przedstawieniu. Policjanci jadą do jej domu, gdzie zastają pijaną matkę poszukiwanej, Żanetę. Kobieta nie potrafi jednak powiedzieć, czy córka spała w domu. Konkubent Zenon też nie zauważył zaginięcia nastolatki. Julian mówi policjantom, że Ania robiła wszystko, by wyrwać się z patologicznego środowiska. W toku śledztwa stróże prawa ustalają, że Zenon molestował pasierbicę. Znajdują też świadków, którzy twierdzą, że poprzedniej nocy mężczyzna uderzył Anię. Zatrzymany zeznaje jednak, że był pijany i nie pamięta, co się wydarzyło.

Występują

Zobacz także

Ładuję...