Fala zbrodni: Śmierć z importu (19)

serial sensacyjny Polska 2004  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Dochodzi do dwóch, pozornie niezwiązanych ze sobą zabójstw. W obu przypadkach jednak przyczyną śmierci był gaz, przypominający gaz bojowy...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Główni bohaterowie to policjanci, pracujący w oddziale zajmującym się walką z przestępczością zorganizowaną. Funkcjonariuszy łączy przede wszystkim praca, ale, w miarę upływu czasu rodzą się też między nimi przyjaźnie, miłości, sympatie i antypatie. Działający w imię sprawiedliwości i prawdy, policjanci muszą toczyć w ich obronie nieustanną walkę, która tak, jak w życiu, nie zawsze kończy się happy endem.

W tym odcinku

W mieście dochodzi do dwóch tajemniczych, pozornie niezwiązanych ze sobą zabójstw. Zbadaniem ich okoliczności mają zająć się oficerowie OPZ. W obu przypadkach przyczyną śmierci był gaz, przypominający w działaniu śmiertelnie trujący gaz bojowy. Rodziny zmarłych nie chcą współpracować z policją. Szajba ma również swoje prywatne kłopoty. Jego syn, Maciek, nie chce wracać do matki, woli zostać z razem z nim. Szajba zdaje sobie sprawę, że nie jest dobrym rodzicem. Prowadzi zbyt niebezpieczne życie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...