Fala zbrodni: Aquapolis (23)

serial sensacyjny Polska 2004  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

W parku wodnym giną ludzie. Zostają utopieni. Dyrekcja twierdzi, że dyżurujący lekarz nie potrafił pomóc ofiarom. Lekarz trafia do aresztu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Główni bohaterowie to policjanci, pracujący w oddziale zajmującym się walką z przestępczością zorganizowaną. Funkcjonariuszy łączy przede wszystkim praca, ale, w miarę upływu czasu rodzą się też między nimi przyjaźnie, miłości, sympatie i antypatie. Działający w imię sprawiedliwości i prawdy, policjanci muszą toczyć w ich obronie nieustanną walkę, która tak, jak w życiu, nie zawsze kończy się happy endem.

W tym odcinku

W jednym z największych parków wodnych w kraju zaczynają giną ludzie. Wszystkie ofiary zostały utopione. Sprawa trafia do OPZ. Rozpoczyna się śledztwo. Policjanci odkrywają, że morderstw było więcej. Dyrekcja basenów stara się zatuszować sprawę. Nie chce, by spadły zyski ze sprzedaży biletów. Przesłuchiwany dyrektor obarcza winą lekarza dyżurującego na terenie parku. Zeznaje, że mężczyzna nadużywał alkoholu i nie potrafił udzielić pomocy ofiarom, które zachłysnęły się wodą. Według niego nie ma tu mowy o żadnych morderstwach. Lekarz nie przyznaje się do winy. Pomimo tego trafia do aresztu - wszystkie dowody wskazują na niego. Poza tym prokurator ma z nim do załatwienia stare porachunki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...