Fala zbrodni: Psy gończe (24)

serial sensacyjny Polska 2004  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

W strzelaninie ginie była żona Uchala i dwóch rosyjskich mafiosów. Szajba dowiaduje się, że zabójcy przyszli po dokumenty z archiwum.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Główni bohaterowie to policjanci, pracujący w oddziale zajmującym się walką z przestępczością zorganizowaną. Funkcjonariuszy łączy przede wszystkim praca, ale, w miarę upływu czasu rodzą się też między nimi przyjaźnie, miłości, sympatie i antypatie. Działający w imię sprawiedliwości i prawdy, policjanci muszą toczyć w ich obronie nieustanną walkę, która tak, jak w życiu, nie zawsze kończy się happy endem.

W tym odcinku

W wyniku strzelaniny ginie była żona gangstera o pseudonimie Uchal. Wraz z nią zostaje zamordowanych dwóch członków rosyjskiej mafii. Uchal, który przebywa w więzieniu, przysięga Szajbie, że z tymi zabójstwami, jak i ze swoją eksmałżonką, nie ma nic wspólnego. Agent dowiaduje się jednak, że w tym samym czasie zginęło archiwum gangstera, w którym są dokumenty obciążające wiele osób z pierwszych stron gazet. Ten, kto strzelał, przyszedł właśnie po to archiwum, które była towarzyszka życia przestępcy miała najwyraźniej ochotę sprzedać Rosjanom. Kto pierwszy zidentyfikuje sprawców napadu, ten przejmie archiwum.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...