Fala zbrodni: Zabić świadka (25)

serial sensacyjny Polska 2004  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Ktoś poluje na ważnego świadka w sprawie gangu związanego z Sergiejską. Policjanci postanawiają go ukryć. Jego miejsce zajmuje Młody.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Główni bohaterowie to policjanci, pracujący w oddziale zajmującym się walką z przestępczością zorganizowaną. Funkcjonariuszy łączy przede wszystkim praca, ale, w miarę upływu czasu rodzą się też między nimi przyjaźnie, miłości, sympatie i antypatie. Działający w imię sprawiedliwości i prawdy, policjanci muszą toczyć w ich obronie nieustanną walkę, która tak, jak w życiu, nie zawsze kończy się happy endem.

W tym odcinku

Ktoś poluje na życie koronnego świadka w sprawie gangu Palucha, powiązanego z Sergiejską. OPZ dostaje zadanie ochrony cennego dla prokuratury mężczyzny. Okazuje się, że w areszcie, w którym przebywa świadek, jest wtyczka Sergiejskiej. Policjanci postanawiają wywieźć mężczyznę i ukryć do czasu procesu. Żeby nie wzbudzać podejrzeń wśród współwięźniów i strażników, decydują, że zamkną go w karcerze. Po pewnym czasie jego miejsce ma zając Młody. W więzieniu odbywają się przecież kontrole i cela nie może być pusta. Akcja wywiezienia świadka z więzienia przebiega sprawnie. Młody zostaje w karcerze. Ale do aresztu wchodzi zabójca, który działa na zlecenie Sergiejskiej...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...