Fala zbrodni: Zbieracze śmierci (22)

serial sensacyjny Polska 2004  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Wybucha samochód, którym dwaj bezrobotni wozili niewypały. Policja stwierdza, że sprzedawali oni materiał wybuchowy tajemniczym klientom.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Główni bohaterowie to policjanci, pracujący w oddziale zajmującym się walką z przestępczością zorganizowaną. Funkcjonariuszy łączy przede wszystkim praca, ale, w miarę upływu czasu rodzą się też między nimi przyjaźnie, miłości, sympatie i antypatie. Działający w imię sprawiedliwości i prawdy, policjanci muszą toczyć w ich obronie nieustanną walkę, która tak, jak w życiu, nie zawsze kończy się happy endem.

W tym odcinku

Stary samochód, którym dwaj bezrobotni wozili znalezione na poligonie niewypały, zostaje całkowicie zniszczony w wyniku potężnego wybuchu. Jeden z mężczyzn ginie, drugi trafia do szpitala, gdzie lekarze cudem ratują mu życie. Choć rozmowa z rannym jest utrudniona, policja dowiaduje się, że bezrobotni sprzedawali uzyskany ze złomu materiał wybuchowy tajemniczym, zawsze zamaskowanym klientom. Szajba podejrzewa, że funkcjonariusze trafili na ślad grupy, która zaopatruje w broń i bomby przestępców z całego regionu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...