Rodzinka.pl: Czas na zmiany (103)

serial komediowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kuba po rozstaniu z Agatą udaje, że ma już kolejną sympatię. Rolę jego nowej dziewczyny odgrywa atrakcyjna kuzynka. Tomek myśli o wynajęciu z kolegami mieszkania w centrum miasta.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zabawne perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki synów. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodne małżeństwo. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Ludwik jest architektem i pracuje w domu. Natalia po kilkunastu latach przerwy poświęconej na wychowanie synów, próbuje wrócić do zawodu.

W tym odcinku

Kuba uczy Kacpra, jak przechytrzyć nadopiekuńczych rodziców, gdy chce późno wrócić do domu. Chłopak nie przyznaje się przed kolegami, że bardzo przeżył rozstanie z Agatą. Udaje, że ma już kolejną sympatię. Rolę jego nowej dziewczyny odgrywa atrakcyjna kuzynka. Prawda szybko wychodzi na jaw. Tomek wciąż myśli o wynajęciu z kolegami mieszkania w centrum miasta. Zamierza przekonać rodziców, że to się im opłaci.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...