Ranczo 7: Trudne powroty (90)

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Żona Kozioła ukrywa się u aptekarza, gdzie według męża jest bezpieczna. Kuzyn Wezółowej zdobywa potwierdzenie, że celem ataku organów ścigania jest senator. Grozi mu zdemaskowanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców wsi Wilkowyje. Lucy i Kusy mierzą się z nowymi problemami w swoim związku, Kozioł z pomocą Czerepacha robi karierę polityczną, a Solejuk wpada na kolejne pomysły, jak poprawić swoją sytuację materialną.

W tym odcinku

Żona Kozioła ukrywa się u aptekarza, gdzie według męża będzie najbezpieczniejsza. Kuzyn Wezółowej, Jędruś, szpieguje w prokuraturze i zdobywa potwierdzenie, że to senator jest celem ataku organów ścigania. Wskutek działań tajnych służb zaczyna mu grozić zdemaskowanie. Mieszkańcy wsi wykorzystują wiedzę Stacha z czasów okupacji i przeprowadzają brawurową akcję, by temu zapobiec. Tymczasem do prokuratury zostaje wezwany Duda. Na przystanku żegnają go dwie konkurentki. Do aresztowanej Lucy przychodzi Monika. Informują ją, że Kusy ma przed sobą szansę na międzynarodową karierę, ale na przeszkodzie stoi mu żona kryminalistka. Sugeruje, by Wilska rozstała się z ukochanym. Odpowiednio przygotowani Kozioł i Czerepach jadą do Warszawy, by spotkać się ze swoim głównym politycznym wrogiem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...