Ranczo 7: Ciężka ręka prawa (87)

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Duda wraca z Brukseli zupełnie odmieniony. Witebski szuka osoby, która przejmie jego telewizję. Kusy odnosi sukces w Warszawie, a Lucy staje się celem prokuratury.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców wsi Wilkowyje. Lucy i Kusy mierzą się z nowymi problemami w swoim związku, Kozioł z pomocą Czerepacha robi karierę polityczną, a Solejuk wpada na kolejne pomysły, jak poprawić swoją sytuację materialną.

W tym odcinku

Zupełnie odmieniony Duda wraca z Brukseli. Chce walczyć o Klaudię. W tym celu próbuje wzbudzić w niej zazdrość. Witebski przygotowuje się do wyjazdu do Kalabrii z Francescą. Szuka osoby, która przejmie jego telewizję internetową. Swoje propozycje składają senator z Czerepachem, a także Hadziukowa, Solejukowa i Więcławska, które planują wypełnić ramówkę reklamami. Ostatecznie Tomasz podejmuje zaskakującą decyzję i przekazuje telewizję komuś innemu. Kusy odnosi sukces w Warszawie. Po powrocie do Wilkowyj przeżywa pierwszą w życiu falę zainteresowania mediów i kolejnych galerii. Tymczasem Lucy staje się celem prokuratury. Przerażona Wilska szuka wsparcia w mężu, ale on przekonuje ją, że nie powinna się niczego bać. Niespodziewanie nad ranem w dworku pojawiają się policjanci.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...