Ranczo 7: Tchnienie antyklerykalizmu (82)

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lucy poważnie obawia się o swoje małżeństwo. Czerepach chce uzyskać poparcie proboszcza dla PPU. Sprawę bierze jednak w swoje ręce Michałowa. Fabian jest załamany po rozstaniu z Klaudią.

Oglądaj w telewizji

Pt 8.12 10:40
TVP Serialelogo
So 9.12 23:25
TVP Serialelogo
Nd 10.12 16:20
TVP Serialelogo
So 16.12 10:15
TVP Serialelogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców wsi Wilkowyje. Lucy i Kusy mierzą się z nowymi problemami w swoim związku, Kozioł z pomocą Czerepacha robi karierę polityczną, a Solejuk wpada na kolejne pomysły, jak poprawić swoją sytuację materialną.

W tym odcinku

Monika staje się coraz bardziej zaborcza wobec Kusego. Lucy i Kinga chcą odzyskać jego uwagę. Próbują, wzorem agentki, schlebiać jego próżności. Lucy poważnie obawia się o swoje małżeństwo. Czerepach chce uzyskać poparcie proboszcza dla Polskiej Partii Uczciwości. By zmusić księdza do współpracy, podsyca antyklerykalne nastroje w Wilkowyjach. Zamiast proboszcza, sprawę bierze jednak w swoje ręce nieugięta Michałowa. Fabian jest załamany po rozstaniu z Klaudią. Zaniedbuje obowiązki i topi smutki w alkoholu, co zbliża go do bywalców ławeczki przed sklepem Więcławskiej. Lodzia rozpacza, że musi jechać na szkolenie do Brukseli. Ukrywający się przed policją Myćko szuka schronienia u wójta. Łukasz próbuje poznać duszę prostego mieszkańca Wilkowyj. Okazuje się jednak, że natura Myćki to więcej niż artysta jest w stanie znieść.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...