Ranczo 7: Droga na szczyt (86)

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wioletka prosi o pomoc Solejukową, Hadziukową i Więcławską. Ich wizja ekskluzywnej restauracji nie cieszy jednak klientów.Monika informuje Kusego, że musi pojechać z nią do Warszawy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców wsi Wilkowyje. Lucy i Kusy mierzą się z nowymi problemami w swoim związku, Kozioł z pomocą Czerepacha robi karierę polityczną, a Solejuk wpada na kolejne pomysły, jak poprawić swoją sytuację materialną.

W tym odcinku

Niepotrafiąca pogodzić pracy w restauracji i opieki nad dzieckiem Wioletka prosi o pomoc Solejukową, Hadziukową i Więcławską. Ich wizja ekskluzywnej restauracji nie spotyka się z entuzjazmem lokalnych klientów, którzy szukają głównie prostych trunków i pierogów. Kusy i Monika kończą wspólne dzieło wizualno-artystyczne. Kłopotliwa dla Lucy wizyta agentki sztuki zdaje się zmierzać do końca. Nieoczekiwanie kobieta informuje męża Wilskiej, że zwolniło się miejsce w renomowanej galerii i może on wystawić swoje prace. W tym celu musi jednak pojechać z nią do Warszawy. Pietrek, który porzucił karierę dla bliskich, próbuje szybko znaleźć pracę, by uratować rodzinę przed bankructwem. Znajduje zatrudnienie na budowie. Czerepach znajduje nowe pole propagandy politycznej i wpada na pomysł pozyskania szerszego grona wyborców.

Występują

Twórcy

Ładuję...